Już po akcji „Okaż łapę, podaj serce”! – FOTORELACJA

Ogromnym sukcesem zakończyła się nasza dzisiejsza akcja w Galerii Raj. Nas i naszych podopiecznych odwiedziło wielu miłośników zwierząt,  a wśród nich najmłodsi. Dzieci (i nie tylko 😉 ) z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w konkursie plastycznym, słuchały czytanych wierszy oraz śpiewały piosenki o zwierzętach podczas karaoke.

Największym zainteresowaniem cieszyły się jak zwykle psiaki – Amber (brązowy piesek), Maja (czarna podpalana), Kir-za (biała, średniej wielkości) i dwa szczeniaczki. Te ostatnie prosto z Raju pojechały do nowych domów 🙂

Ponadto odwiedzający wsparli nas karmą i datkami do puszki. W sumie udało się zebrać 632 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim za przyjście i wzięcie udziału w akacji. Podziękowania kierujemy także do lek. wet. Jakuba Durdy – udzielającego bezpłatnych porad, Galerii Raj za możliwość zorganizowania dzisiejszego happeningu i wszystkim sponsorom nagród – Sklepowi muzycznemu Miro, Księgarni Matras, Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “Radość” w Dębicy, Stowarzyszeniu Plastycy Dębicy, Agencji Reklamowej Girit Group i Drukarni Zet.

Wielkie podziękowania należą się także trzem przyjaciółkom – Oli, Kindze i Oliwii, które były z nami jeszcze przed rozpoczęciem akcji i towarzyszyły nam do samego końca 🙂

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Już po akcji „Okaż łapę, podaj serce”! – FOTORELACJA

  1. Kamila pisze:

    Jestem pełna podziwu dla Państwa. Mój synek bawił się wczoraj wspaniale. Wygrał bajeczki edukacyjne i wiele innych rzeczy. Dzisiaj od rana o tym mówi. Na pewno przyjdziemy kolejnym razem!!!

  2. luli pisze:

    Wspaniale!! :):)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s