Potrzebny dom dla Toffika – właściciel poważnie chory

Toffik, młodziutki piesek, wyjątkowo nie jest bezdomny. Jednak stan zdrowia jego właściciela niedawno mocno się pogorszył (przeszedł poważne operacje) i nie jest już w stanie zajmować sie swoim psem. Toffik musiał więc zamieszkać na działce należącej do właściciela, który odwiedza go tam jak tylko ma możliwość, ale zdaje sobie sprawę z tego, że to żadne życie dla psiaka, potrzebującego człowieka. Toffik ma już za sobą nieudaną próbę zmiany domku. Znalazł go niedaleko, nowy opiekun wypuścił psa i nie dopilnował, ten udał się na wędrówkę i samodzielnie wrócił na miejsce dawnego zamieszkania. Teraz znów czeka na na nowy dom, pomimo swego przywiązania i oddania w obecnym zostać nie może.
Toffik to pies średniej wielkości, ma zaledwie rok, urodą odpowiada typowi psa gończego, jest zadbany, przyzwyczajony do dzieci – miał kontakt z 12-letnia dziewczynką. Wie co to smycz i chętnie wychodzi na spacery. Nie atakuje innych psów. Niczego nie niszczy, nie trzeba go uczyć załatwiania potrzeb na zewnątrz, wychował się wśród ludzi, umie się odnaleźć w mieszkaniu i na wybiegu nie sprawia kłopotów.
Toffik nie zostanie oddany na łańcuch!

AKTUALIZACJA: Toffik ma dom.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Potrzebny dom dla Toffika – właściciel poważnie chory

 1. weu pisze:

  Znam tego psa. Jest niewiarygodnie grzeczny i dobrze wychowany. Potwierdzam, ze faktycznie toleruje inne psy, jest przyjazny ludziom, a nawet nie łapie przelatujących piłek, którymi bawią się dzieci. Gdy na spacerze ze swoim widywałem Toffika, to zawsze zazdrościłem, że taki młody pies, a tak świetnie ułożony.

 2. rd pisze:

  Czy to oznacza, że pies jest praktycznie cały czas sam na działce i nie codziennie dostaje jedzenie? Piękny pies…

 3. Animals Dębica pisze:

  Ogłoszenie zamieściliśmy grzecznościowo. O szczegóły trzeba by pytać dzwoniąc pod wskazane numery telefonów. Nie mniej jednak z informacji, które do nas dotarły wynika, że Toffik uciekł/zagubił się, bo trafił do azylu razem z małym kundelkiem. Jeśli nie zostanie odebrany przez właściciela, będzie szukał domu.

 4. pola pisze:

  Może i lepiej, że tak się stało…W azylu ma większe szanse na dom i nie jest sam

 5. Mada pisze:

  Śliczny psiak,oby znalazł dobry dom .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s