Konkurs fotograficzny: Wakacje z czworonogiem ;-) Czekamy na zdjęcia!

Wszystkich właścicieli zwierząt, którzy spędzają urlopy ze swoimi czworonogami, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym – „Wakacje z czworonogiem 😉 „. Do końca sierpnia br. czekamy na zdjęcia przedstawiające psy, koty, czy inne zwierzęta, podczas letniego wypoczynku. Wszystkie fotografie będą zamieszczane w DSCN0488naszej galerii, a początkiem września wybierzemy pięć – naszym zdaniem – najlepszych, których autorzy otrzymają książki, filmy familijne, przysmaki i akcesoria dla zwierzaków.

Chcemy pokazać, że wakacje z czworonogiem mogą być udane, a urlop nie jest powodem do porzucenia zwierzęcia np. w przydrożnym rowie, czy przywiązania do drzewa w lesie. Obecnie z łatwością można znaleźć takie ośrodki, gdzie obecność zwierząt nie stanowi problemu.

Zdjęcia do konkursu (max. dwa) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: zwierzeta.debica@prokonto.pl. Prosimy o dołączenie danych autora (imię, nazwisko i adres) i krótkiego opisu np. w jakich okolicznościach zrobiono zdjęcie.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zabrać swojego zwierzęcia na urlop, bo wyjeżdżamy np. do kraju do którego zabranie zwierzęcia jest znacznie utrudnione, musimy rozważyć albo powierzenie go odpowiedzialnej i troskliwej opiece rodziny, czy znajomych, albo wysłanie do hotelu dla zwierząt. Jeśli stać nas na wyjazd na urlop to na zwierzęcy hotel również!
Hotele dla zwierząt towarzyszących w regionie:
https://www.facebook.com/podbeskidem – Hotel dla zwierząt (psy i koty) – POD BESKIDEM – Jasło, tel. 888 303 929
http://kitawmiescie.pl/ (koty) – Rzeszów, tel. 535 384 235
Hotel dla zwierząt – Bobrowa – tel. 508 861 894

Jeśli zabierasz swojego czworonoga na wyjazd zagraniczny, koniecznie sprawdź szczegółowe wymogi danego kraju, którego granice będziecie przekraczać. Szczegółowe informacje uzyskasz dzwoniąc lub odwiedzając strony Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego, w zakładce dotyczącej podróży ze zwierzętami towarzyszącymi www.wetgiw.gov.pl.

Należy pamiętać, że rozłąka dla zwierząt jest niezrozumiała i trudna do zaakceptowania. Najlepiej więc spędzać wakacje razem 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s