Przedszkole nr 5 w Dębicy gościło Animalsów

Dziś, tj. 26.06.2014r., Inspektorzy OTOZ Animals gościli w przedszkolu nr 5 gdzie spotkali się z przedszkolakami chcącymi dowiedzieć się na czym polega ich praca.
Na początku Inspektorzy opowiedzieli o wyzwaniach jakie się przed nimi pojawiają oraz o możliwościach, z których mogą korzystać jeśli zachodzi potrzeba niesienia pomocy „braciom mniejszym”. Następnie dzieci zostały poinformowane o potrzebach zwierząt, o tym jak należy się nimi opiekować oraz jakie są pierwsze niepokojące symptomy sugerujące znęcanie się nad zwierzęciem. Prócz tego, dzieci dowiedziały się komu należy zgłaszać celowe znęcanie się lub zaniedbywanie zwierząt. Ważnym punktem spotkania było przedstawienie dzieciom problemu dotyczącego zwierząt w cyrku. Maluchy żywiołowo i z chęcią odnosiły się do tego, twierdząc, że zwierzaki wcale nie są szczęśliwe za cyrkowymi kratkami i że z pewnością lepiej byłoby im na wolności. Na końcu wizyty zorganizowany został konkurs, w którym pytania dotyczyły spotkania. Najbardziej aktywne przedszkolaki dostały nagrody.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Inspektorzy zostali zaproszeni przez przedszkole również po to, aby przekazać uzbieraną wcześniej karmę, akcesoria zwierzęce i inne gadżety w postaci misek, smyczy, obroży i zabawek dla szczeniaków.

poSerdecznie dziękujemy za zaproszenie, miłe przyjęcie i prezenty dla zwierząt!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s