Koty

Bezdomne koty z Dębicy trafiają do azylu Brzozowe ranczo, tam także czekają na nowych właścicieli. Niektóre są po zabiegach kastracji i sterylizacji. W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z azylem “Brzozowe ranczo” – nr tel.: 665 709 201. “Brzozowe ranczo” mieści się przy ul. Wielopolskiej 209, za obwodnicą (na wysokości zatoczki dla autobusów, jadąc od Dębicy należy kierować się w lewo w dół, następnie w prawo, cały czas do góry – “Brzozowe ranczo” znajduje się tuż za zakrętem).

UWAGA: Kotki ze zdjęć już podrosły, a niektóre na pewno znalazły domy, dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z ranczem.

KOTKI Z BRZOZOWEGO RANCZA

Na Brzozowym ranczu jest więcej kotków, jednak nie wszystkie przyszły się sfotografować 😉

_________________

 

 

8 odpowiedzi na „Koty

 1. ala pisze:

  ….jakby specjalnie pozowały do zdjęcia 😉
  Zachęca do adopcji kotka, ja swojego przygarnełam z ulicy, to takie kochane i mądre zwierzaki 😉 NAPRAWDĘ Warto!!!!

 2. SYLWia pisze:

  Już jedną kotkę mam z Brzozowego Rancza jest bardzo miła i kochana nie ma z nią problemów , po prostu cudo !!!! ❤

 3. SMUTEK pisze:

  Oddałam do was kota i teraz bardzo żałuję 😦 Był wspaniały i nadal go kocham jeśli ktoś chce się dowiedziec który to to wystarczy pojechac na Brxzozowe ranczo i zawołac Lusi . . . .. ❤

 4. Animals Dębica pisze:

  Do nas żaden taki kot nie został oddany, bo nie przyjmujemy zwierząt. Brzozowe ranczo jest prowadzone przez osoby prywatne, nie będące członkami OTOZ Animals.

  • ala pisze:

   ….może można byłoby zaktualizować zdjęcie kotków z Brzozowego ranczo, albo jeszcze lepiej jak byłyby indywidualne zdjęcia kociaków, tak jak jest na stronce OTOZ Krosno. Wtedy może więcej byłby zainteresowanych adopcją kociaków i miałyby większe szanse na kochające domy 😉
   Pozdrawiam Wszystkich kociarzy 🙂

   • PP pisze:

    Alu, jak tylko otrzymujemy zdjęcia z Brzozowego, są one od razu zamieszczane na stronie. A ponieważ rzadko otrzymujemy maile z prośbą o ogłaszanie kotków, stąd jest tylko ogólna informacja, że w razie chęci zaadoptowania, można udać się właśnie na Brzozowe.

 5. Animals Dębica pisze:

  Alu, jeśli tylko możesz – zachęcamy do pomocy. Możesz aktualizować ten dział:) Jak tylko będziesz przesyłać nam regularnie zdjęcia i opisy kotów do adopcji będących pod opieką BR z pewnością będziemy je zamieszczać. Nas jest za mało, żeby jeździć regualrnie na BR i robić zdjęcia – mamy zwierzęta pod swoją opieką, u których musimy codziennie być, oprócz tego dwa razy w tygodniu jesteśmy w miejskim azylu, organizujemy zbiórki, pogadanki w szkołach, a poza tym normalnie pracujemy, studiujemy, mamy swoje rodziny itp. i mimo chęci nie jesteśmy w stanie robić jeszcze wielu innych rzeczy.

 6. paulina pisze:

  czy za oddanie kotów trzezba płacić ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s